Projekty wnętrz Warszawa

Projekty wnętrz | Warszawa Boho Studio

W Boho Studio przygotowujemy nie tylko projekty wnętrz, ale dbamy o ich realizację aż do całkowitego sfinalizowania inwestycji. Tworzymy wieloaspektowe projekty wnętrz, przedstawiamy m.in. koncepcje aranżacji, oświetlenia, ustawienia mebli, czy zabudowy działowej. Nie uznajemy ograniczeń, chętnie sięgamy po nieoczywiste materiały i rozwiązania. A wszystko po to, by projekt w pełni odzwierciedlał oczekiwania naszych klientów. W swojej pracy działamy zawsze realnie i praktycznie - przygotowujemy projekty wnętrz oraz pomagamy je zrealizować za pomocą środków dopasowanych do budżetu klienta.
Nasze projekty wnętrz są zawsze kompleksowo opracowane, ponieważ mamy bogate doświadczenie w branży projektowania i wykańczania wnętrz. Oferujemy usługę ze wsparciem na każdym etapie realizacji. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasze biuro, gdzie projektant wnętrz pomoże Wam stworzyć miejsce, o jakim zawsze marzyliście.

Projektant wnętrz | Warszawa Boho Studio

Czym zajmuje się projektant wnętrz?

Projektant wnętrz podejmuje się różnego typu wyzwań. Jego zadanie polega nie tylko na przygotowywaniu projektów wnętrz różnego typu pomieszczeń (m.in. prywatnych, publicznych, edukacyjnych czy biurowych), zajmuje się on także projektowaniem mebli oraz przygotowuje profesjonalne wizualizacje 3D zaprojektowanych pomieszczeń.

Każdy profesjonalny projektant wnętrz posiada wiedzę o kosztach materiałów, jak i prac remontowo-wykończeniowych. Oznacza to, że potrafi oszacować koszt wykonania danego projektu oraz znaleźć odpowiednich ludzi do jego realizacji. Osoba zamawiająca dany projekt może oczekiwać, że otrzyma dokładne wyliczenia dotyczące zakupu materiałów, mebli i samych prac remontowo - wykończeniowych. Projekty wnętrz nie mogą być bowiem nierealną wizją, powinny one zawierać konkretne wytyczne dotyczące realizacji i kosztów. Projektant wnętrz służy pomocą w wyborze firmy wykończeniowej, sprawuje pieczę nad zamówieniami konkretnych materiałów i monitoruje przebieg prac remontowych, dbając o to, by były one zgodne z projektem.

Jeżeli chcecie, aby Waszą przestrzeń stworzył wykwalifikowany i kreatywny projektant wnętrz, napiszcie do nas. Warszawa to miasto, w którym można nas odwiedzić, to tutaj zlokalizowane jest nasze biuro. Zapraszamy!
Projektant wnętrz Warszawa
Wszystko zaczyna się od rozmowy.
Skontaktuj się z nami.

Boho Studio
Ul. Dąbrowiecka 6b/2
03-932 Warszawa
pn-pt 9:30-17:30

© 2021 Boho Studio